O nás

1. dubna 1991 byla založena kadeřnická firma ŠARM družstvo kadeřníků, která pod tímto názvem působila do roku 2005. Od 1. dubna 2005 se změnil statut firmy na LK ŠARM INTERNATIONAL s.r.o..

Naše kadeřnická firma LK ŠARM INTERNATIONAL s.r.o. se zaměřuje na kvalitu kadeřníků a jejich práce a také na kvalitní vlasovou kosmetiku, kterou pečujeme o zdraví vlasů a kůže našich klientů. K tomu nám pomáhá obor trichologie, který je o rozboru vlasů a kůže a usnadňuje nám zjistit příčinu problému a anomálií, např.: vypadávání vlasů, nadměrné maštěni vlasů, tvoření lupů, atd.

Naši kadeřníci jsou pravidelně školeni v zahraničí i tuzemsku. Zúčastňují se prestižních soutěží jako např.: Mistrovství ČR, Mistrovství světa atd., kde se mnozí umístili na předních místech a jsou oceněni diplomy a poháry.

Zárukou kvality je majitelka firmy Libuše Krištofová, která za svojí čtyřicetiletou praxi získala mnoho ocenění z Paříže, Berlína i tuzemska. Byla vybrána a oceněna v roce 2000 Ženou roku a obdržela titul "LADY PRO" - 10 nejúspěšnějších žen roku. V roce 2003 byla vybrána a zařazena do životopisné encyklopedie předních žen a můžu České republiky nazvaná "WHO IS ...? v České republice". Spolupořádala Mezinárodní festival účesové tvorby a dekorativní kosmetiky ČR, Mistrovství ČR účesové tvorby a dekorativní kosmetiky učňů a profesionálů.